• Vali Karaloğlu’ndan bayram mesajı

  Vali Karaloğlu’ndan bayram mesajı
  Vali Karaloğlu’ndan bayram mesajı
  12.05.2021 Çarşamba

  DİYARBAKIR - Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Münir Karaloğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

  Vali Karaloğlu, mesajında, bayramların çocukların bayramlıklarıyla etrafta koşturup şeker topladıkları neşeli anlarıyla, yaşlılarla hürmetle edilen sohbetleriyle, aileleri bir araya getiren, bereketli sofralarıyla birlik ve beraberliği güçlendiren özel ve güzel günler olduğunu belirtti.

  Tedbirlere uyulduğu takdirde tekrar bir araya gelmenin mümkün olacağını kaydeden Vali Karaloğlu, şu ifadelere yer verdi: “Biz istersek gönüller bayram yeri olur. Bu yıl da tüm bayramlarda olduğu gibi gönüllerimizde bayram coşkumuzu, neşemizi taşıyacak, sevdiklerimizle bayramlaşma yerimiz gönüllerimiz olacak ve yeni bayramlarda kucaklaşmak için hep birlikte niyet edeceğiz. Allah'tan hepimizi bir sonraki ramazan ayına sağlıkla, esenlikle, huzurla kavuşturmasını diliyorum. Bayramın gönüllere umut getirmesi duasıyla, Ramazan Bayramı'mız neşe olsun, sağlık olsun, mübarek olsun” (Haber Merkezi)

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen