• Yenişehir’de ‘Hoş geldin bebek’ projesi başladı

  Yenişehir’de ‘Hoş geldin bebek’ projesi başladı
  Yenişehir’de ‘Hoş geldin bebek’ projesi başladı
  26.02.2020 Çarşamba

   

  DİYARBAKIR- Diyarbakır Yenişehir Belediyesi yaşamın her alanında kolaylık sağlayacak farklı projeler üretmeye devam ediyor. Bunlardan bir tanesi de Yenişehir’de bebek sahibi olan ailelere yönelik “Hoş geldin Bebek” projesini başlattı.

  Doğum yapan annelere, içerisinde yeni doğan bebeğin ihtiyaç duyacağı giyim, bakım ve temizlik maddelerinin yer aldığı bebek çantası hediye ediliyor.

  Yenişehir Belediyesi'nin 'Hoş Geldin Bebek Paketi'nin içinde 2'li bebek takımı, taşıma çantası, biberon, bebek şampuanı, ıslak mendil, emzik, pudra, alt açma takımı ve bebek yemek önlüğünü içeriyor.

  DOĞUMDAN ÖLÜME KADAR

  Yenişehirli ailelerin sevincinde de üzüntüsünde de yanlarında olduklarını belirten Yenişehir Kaymakamı/Belediye Başkan V. Murat Beşikçi, “İlçemizde sosyal anlamda önemli projelere imza atıyoruz. Vatandaşlarımızın acı günlerinde yanlarında oluyoruz, yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın evlerini temizliyoruz. Bu mutlu günlerinde anne ve babaların mutluluğuna ortak olmak ve ufak da olsa bir katkıda bulunmak istedik. Yenişehir’de dünyaya gelen bebeklerimizin, ilk günlerinde ihtiyaçlarını karşılayacak seti annelerimize hediye ediyoruz. Hayatın her alanında, yaşamın her evresinde vatandaşlarımızın yanında oluyoruz” dedi.

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen