• KORONAYA KARŞI EN İYİ KORUNMA BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDIRMEKTİR

  KORONAYA KARŞI EN İYİ KORUNMA BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDIRMEKTİR
  Bahaddin KARAKUŞ

  KORONAYA KARŞI EN İYİ KORUNMA BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDIRMEKTİR

   

     Tecrübelerle gördüğümü kaleme aldık;  Ailem ve çoğu dostlarım bu tavsiyelerimi uyguladı ve Rabbimiz şifa verdi. Bendeki bu bilgileri, Allah için sizler ile paylaşmak istedim.

      Udihindi yağını sabah öğlen akşam birer tatlı kaşığı alsınlar. Nefesi açıyor, göğüs ağrılarını dindirir,  ferahlatır inşaallah.

   Eğer burun tıkanıklığı varda udihindi tozunu burnuna çeksinler 10 dak. Kuvvetli hapşırtır sonra iyileştirir ve nezle vs geçer inşallah.

    Yine sumak çok iyi geliyor. Sumağı kaynatarak ya da sade suyla tutarak da alabilirler.

  Zencefil, zerdecal, çörek otu... Bunlar koronayi yok eden bitkilerdir.

   5 baş sarımsağı, 4 tane de limonu kabuğuyla birlikte rendeden veya robot'dan geçirip bala katsınlar. Bu karışımdan sabah öğlen akşam birer ikişer tatlı kaşığı alsınlar.

  Bu arada sirkeyi de unutmasınlar.  Günde bir kaşık yemek sirke koyun bardağa içsinler hastalık geçene kadar. Sirkeyi yarı yarıya sulandırarak alabilirler. Yine aç karnına bir nohut büyüklüğünde kaya tuzunu ağzına alsınlar ağzında beklesinler. O zaman bir salgı üretir beden bu salgı tükürüge karışır. Bir damlası virüslerinin edecek güçlü bir antiviraldir. Hem zararlı mikroorganizmalari yok eden etken. Parazit mantar vs...

   Evde tedavi ile kolayca atlatabilirler ama hastaneye gitseler ateş düşürücüler vücudun direncini kırar.  Hele bir de antibiyotik verdiler mi bütün bağışıklık çöker.  

    Ve çok ilaç kullananlar tedaviye cevap veremeye bilir. İlaç kalıntılarının zehirleri zaten bağışıklığı yok ediyor. Üstüne üstüne bir daha ilaç. Düşünün artık.

  Bu size yazdığım terkipler çok değerli terkiplerdir. İnsanlarımıza ulaştırsanız evla olur inşaallah. Korona pozif çıkan hastalar, günde 3 defa bir çay kaşığı udihindi bir çay kaşığı zencefil bir çay kaşığı çörek otu bir çay kaşığı zerdeçal..

     Bunları günde 3 defa sirkeli su ile içsinler, hepsini karıştırıp da alabilirler. Bunlar virüsleri yok eden güçlü antivirallerdir.

     Ve şekeri olmayan hastalar muhakkak her gün pekmez tüketsinler.

    Yine virusleri yok eden bir deva, yemeklerin yanında veya muhtelif vakitlerde çiğ soğan ve çiğ sarmısak yesinler. Sumaklı limonlu sarmısak ve soğanı doğrayıp biraz da limon sıksınlar bol bol yesinler. Daha ilk günden hastalık yakalarını bırakır. Birkaç güne virüsten temizlenirler inşaallah. Limonun da kabuğunu yesinler. Cenab-ı Allah limonun şifasını suyundan çok kabuğunda gizlemiş.

    Çay olarak adaçayı da çok iyi arındırıcıdır.

    Bunlar hastayı iyi terletir ve terleyince üzerini değişsinler yada içlerine bez koysunlar. Adaçayı ateş ile başlar tedaviye ve terlemeyle dışarı atar hastalığı. Sirke içilirse ateşi dengeler.

    Öksürük başlamışsa ayva yesinler hatta çekirdeğini çiğneyerek yutsunlar. Ayva yaprağı varsa kaynatıp içsinler.

     Bunlar virüslerin her çeşidini yok eden eski hekimlerin reçeteleridir.

  Akciğeri yeniler, solunum yollarını açar.

   Korona olmayanlar da bunları arada uygulasınlar ki virüs bedenlerine girdiği vakit hayat bulmasın ve bağışıklık tarafından yok edilsin. Kekik çayı çok iyi rol oynar, muhakkak çay gibi demleyip içsinler. Birde meftune yemeği, balık ve yumurta bunlar en mühim beslenme yemeği bunları muhakkak tüketin. Bol sarımsaklı paça

   Rabbim şifalar ihsan eylesin. Her şerri hayra çeviren Allah'ım bu musibeti de milletimiz hakkında hayra çevirsin.  Âmin.

   Dikkat ettim de zerdeçal, zencefil ve udihindi üzerinde duruyorlar. Bunları kullanmayın aman sakın hastalığı artırır.  Ibuprofen deki madde var vs. Neden anlayamıyorum birileri ısrarla ölmemizi istiyor. 

  Ben hiç inanmam güya dünya sağlık örgütü demiş.  Kim ne demişse demiş umurumda değil.  Resulullah efendimiz S.A.V ve Ona tabi olan, ilim verilen hekimlerimiz ne demiş bu beni bağlar.

    Zerdeçal çok güçlü bir antimikrobiyal ilaçtır.  Bağışıklığı çok kuvvetlendiriyor. Kanseri yenen virüsi de yener. Zaten korona aslında bedendeki zehir ve toksinleri çok olan kişiye yerleşir.  Her denilene inanmayın lütfen uyanık olalım. Tekrar diyorum hasteneye ve hekimlere gitmeyin diye bir şey demiyorum, Sadece Allah için bu bilgileri siz değerli okuyucularımıza iletmek istedim. Rabbimiz tez zamanda şafiî ismi ile şifa versin inşaallah tüm hastalara.

    Ve ümmet olarak toplu halde tövbe edelim. Tövbe belayı kaldırır.  Rabbimizin dinine sahip çıkalım.  Kur'an'daki emirlere, Resulullah efendimizin A.S davasına sahip çıkalım ve hayatımızda tatbik edelim. Allah'ın gazabından yine Allah'ın affına ve rahmetine sığınıyoruz. Bizim hayatımız ve ölümümüz ancak âlemlerin Rabbi olan Allah içindir ve sonunda O'na döneceğiz...

  Esselamu ala menittebeal huda

  Yazarın Diğer Köşe Yazıları
  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen