• VİDEO HABER- Umut Kervanı'ndan ihtiyaç sahibi ailelere odun yardımı

  VİDEO HABER- Umut Kervanı'ndan ihtiyaç sahibi ailelere odun yardımı
  VİDEO HABER- Umut Kervanı'ndan ihtiyaç sahibi ailelere odun yardımı
  27.01.2022 Perşembe

   

  DİYARBAKIR- Diyarbakır Umut Kervanı, bu kış günlerinde yakacak sıkıntısı çeken mağdur ve ihtiyaç sahibi ailelere odun yardımında bulundu.

  Diyarbakır Umut Kervanı, kış ayının etkisini sürdürdüğü bu günlerde kışlık yakacakları olmayan mağdur ve ihtiyaç sahibi ailelerin odun ihtiyaçlarını karşıladı.

  Havaların soğumasıyla beraber yakacak sıkıntısı çeken haneleri ısıtmak amacıyla 'Kışı Bahara Çevirme' şiarıyla çalışma başlatan Umut Kervanı, hayırseverlerin sunmuş oldukları desteklerle aileleri sevindirmeye devam ediyor.

  Yapılan yardım faaliyetlerinde desteklerini esirgemeyen hayırseverlere teşekkürlerini ileten Diyarbakır Umut Kervanı Başkanı Şahin Elelçi, "Umut Kervanı başlatmış olduğu 'Kışı Bahara Çevirme' çalışmasında, hayırseverlerin yardım ve destekleriyle mağdur ailelere ısınmaları için odunlarını teslim ediyoruz. Kışı bahara çevirmek için desteklerini esirgemeyen bütün hayırseverlere çok teşekkür ediyorum, Allah hem dünyada hem de ahirette mesut ve bahtiyar etsin." şeklinde konuştu. (İLKHA)

   

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen