• Tarihi On Gözlü köprüde evlilik teklifi sürprizi

  Tarihi On Gözlü köprüde evlilik teklifi sürprizi
  Tarihi On Gözlü köprüde evlilik teklifi sürprizi
  23.05.2022 Pazartesi

   

  Abdülsamet KARAŞ

  DİYARBAKIR- Diyarbakır'da yaşayan 25 yaşındaki pasta ustası Abdullah Bayram, tarihi On Gözlü üzerinde pankart açarak, meşale ve havai fişek ile 10 yıllık kız arkadaşına evlilik teklif etti.

  Diyarbakır'da yaşayan Abdullah Bayram, aynı kentte yaşayan kuzeni ve aynı zamanda 10 yıllık kız arkadaşı Gamze Bayram’a evlilik teklifi için bir sürpriz hazırladı. Yakın çevresini de sürprizine dahil eden Bayram, kız arkadaşının yakın arkadaşlarını bu sürprize dahil etti.

  Merkez Sur ilçesinde Dicle Nehri üzerinde bulunan ve çevresi dinlenme mekanlarıyla çevrili tarihi On Gözlü Köprü mevkisine gelen Bayram’ın yakınları ve arkadaşları sürpriz evlilik teklifi için hazırlık yaptı. Abdullah Bayram’ın kuzenleri de kız arkadaşı Gamze’yi alarak On Gözlü Köprü'ye getirdi.

  Burada bir süre kız arkadaşı ile sohbet eden Bayram, daha sonra On Gözlü Köprü üzerinde "Güzelliğin kadar güzel bir hayat yaşamak için benimle evlenir misin?’’ yazılı pankartın önünde Gamze Bayram’a evlilik teklifinde bulundu.

  Şaşkınlığını ve mutluluğunu gizleyemeyen Gamze Bayram, Abdullah’ın parmağına yüzük takması ve On Gözlü Köprü üzerinde havai fişeklerin patlamasıyla evlilik teklifini kabul ederek gözyaşlarına hâkim olamadı.

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen