• Masterler Süper Lig Ercan Akgül Sezonu Şampiyonu: Şe-Sa Otomotiv Masterler

  Masterler Süper Lig Ercan Akgül Sezonu Şampiyonu: Şe-Sa Otomotiv Masterler
  Masterler Süper Lig Ercan Akgül Sezonu Şampiyonu: Şe-Sa Otomotiv Masterler
  17.08.2022 Çarşamba

   

  Şehmus KIZILASLAN

  DİYARBAKIR- Diyarbakır Masterler Federasyonunun Organizasyonunda ECO TOUR'un katkılarıyla düzenlenen, Diyarbakır Masterler Federasyonu Masterler Süper Lig Ercan Akgül sezonu final maçıyla sona erdi.

  Beyaz Tebeşir Spor Tesislerinde Şe -Sa Otomotiv Masterler - Diyarbakır 21 Masterler arasında oynanan maçı 2-1 kazanan Şe-Sa Otomotiv Masterler Diyarbakır Masterler Federasyonu Masterler Süper Lig'in Şampiyonu oldu.

  İl Spor Taban Birliği Başkanları, Amedspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, İş İnsanları, Spor Adamları, Masterler Takım idarecileri ve çok sayıda sporseverin takip ettiği final maçı centilmenlik içerisinde güzel bir mücadeleye sahne oldu. Zevkli ve çekişmeli geçen final maçında iki takımda şampiyonluğa ulaşmak için maç boyunca büyük efor sarf etti.

  Maçı kazanıp Ligin şampiyonu olan Şe-Sa Otomotiv Masterler'in Diyarbakır 21 Masterler karşısındaki gollerini İsmail Buz ve Cihan Çetin atarken, Diyarbakır 21 Masterler'in tek golünü Selahattin Alıcı filelerle buluşturdu.

  FİNAL'E YAKIŞIR KUPA VE PLAKET TÖRENİ DÜZENLENDİ

  Diyarbakır Masterler Federasyonu Masterler Süper Lig Final Maçı sonrası özel olarak hazırlanan pankartlarla süslenen sahada Kupa ve Plaket Töreni düzenlendi. Düzenlenen törende Şampiyon olan ve derece elde eden takımlara Kupaları, Ligin En iyiler kategorisine giren sporcular ve spor adamlarına ise Ödülleri Organizasyon Komitesi yetkilileri ve diğer Spor Adamlarınca takdim edildi.

  Kupa ve Plaket Töreninde  Diyarbakır Masterler Federasyonu tarafından Spor'a, Sporcuya ve Masterler Federasyonu Masterler Futbol Ligine destek, katkı ve emek sunan çeşitli çevrelerden bir çok isime plaket takdim edildi.

  Şampiyon ŞE-SA OTOMOTİV MASTERLER''e Şampiyonluk Kupasını Amedspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım takdim ederken, ikinci olan Diyarbakır 21 Masterler ve  Üçüncüleri: Seyrantepe ve Öğretmen Masterler takımına ve en iyiler kategorisinde dereceye girip plaket almaya layık görülen sporculara ise kupaları spor taban birliği  idarecileri ve spor adamlarınca takdim edildi.

  TALVA: MASTERLER SÜPER LIG'E KATILAN TAKIMLARA VE EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM

  Kupa ve plaket töreninde konuşan Ligin Organizatörü Masterler Federasyonu ve ECO TOUR Y.K. Başkanı Başkanı Şirin Ecevit Talva " Turnuvamıza katılım gösteren takımlarımıza da tek tek teşekkür ederim. Şampiyon olan Şe-Sa Otomotiv Masterler takımını da güzel oyun, centilmenlikleri ve sahada sarf ettikleri efor için tebrik ederim. Ayrıca organizasyonda emek veren her kesime, bizleri kırmayıp davetimize icabet eden ve burada bulunan, ayrıca mazaretini bildirip törenimize katılamayan herkese çok teşekkür ederim. Mutlu ve başarılı bir şekilde bitirdiğimiz ligimizde emeği geçen herkese minnettarım." dedi.

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen