mbt shoes outlet mbt outlet cheap nba basketball jerseys mbt shoes outlet discount tiffany outlet cheap nhl jerseys cheap jerseys from china cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys from china tiffany outlet
Bölgeden

Kayapınar belediye eş başkanlarından BELÇAD’a ziyaret

BDP Kayapınar belediye eş başkan adayları M. Ali Aydın ve Fatma Arşimet DİHA ve belediye çalışanları derneği BELÇAD’ ziyaret ettiler. 

Sevda AYKIZ

Eş başkan adayları M. Ali Aydın ve Fatma Arşimet’in kurum ziyaretleri devam ediyor. Eş belediye başkanları Dicle Haber Ajansı bürosunu ziyaret ettiler. Burada yönetici ve muhabirlerle bir araya gelen eş belediye başkanları, ajansın çalışmaları ve karşılaştıkları sorunlar hakkında bilgi aldılar. Eş belediye başkanı M. Ali Aydın, tüm baskılara rağmen gerçekleri kamuoyuna duyurmada objektif habercilik yapan ajansın her zaman yanında olduklarını belirti. Aydın, “ Birçok çalışına katledilen, tutuklanan ve görevleri yapanken engellemelerle karşılaşan DİHA her şeye rağmen gerçek gazetecilik yapan saygın kurumlardan biri” şeklinde konuştu.

Eş belediye başkanları kısa adı BELÇAD olan Belediye Çalışanları Derneği’ni ziyaret etiler. Ziyarette dernek yöneticilerinden çalışmaları hakkında bilgi aldılar. Eş başkan adayı Fatma Arşimet, kentin sorunlarını kente yaşayan herkesle birlikte hareket ederek çözüm bulma yönetim göstereceklerini belirti. Dernek yöneticileri eş başkanlara çiçek vererek, çalışmalarında başarılar dilediler.

 

 

 

 

 

 

 

Tüm Yorumları OkuYorum Ekle Else text: Replace this.

Bu Kategorideki diğer haberler

Demokratik siyasete darbe!
Demirtaş: Bu ülkenin Cumhurbaşkanı silahsızlanmayı önlemiştir
Erdoğan yine dokunulmazlıkları gündeme getirdi
Öcalan'ın özgürlüğü için 1370 km. kat edilecek
Diyarbakırlılar: Bu yürüyüş Kürdistan halkının özgürlük yürüyüşüdür
Öcalan'ın özgürlüğü için 6 ülke konsolosluğuyla görüşülecek
Barış Anneleri: Barış Öcalan'ın özgürlüğü ile gelir
Diyarbakır'daki STÖ'ler 1 Ağustos yürüyüşü için bir araya geldi
ÖGC: Halkın sesi olan özgür basın sansürleniyor
Ovabağ tarımsal amaçlı sulama göleti tamamlandı
Özgür Haber© 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
 Ana Sayfa
0 İletişim
 Künye
Aradığınız sayfa bulunamadı