• Diyarbakır'da asfaltlama çalışması tamamlanan sokaklar yeni çehresine kavuştu

  Diyarbakır'da asfaltlama çalışması tamamlanan sokaklar yeni çehresine kavuştu
  Diyarbakır'da asfaltlama çalışması tamamlanan sokaklar yeni çehresine kavuştu
  05.07.2020 Pazar

   

  DİYARBAKIR-  Diyarbakır merkez Bağlar İlçe Belediyesi, nüfus yoğunluğu bakımından Türkiye'nin en büyük mahallesi unvanına sahip olan Bağcılar Mahallesi'ndeki birçok cadde ve sokağı sıcak asfalt serimi ve parke taşı döşeme çalışmasıyla güzel görünüme kavuşturdu.

  Bağlar Belediyesi, Karacadağ bölgesinde kurduğu asfalt tesisinde ürettiği asfalt ile Türkiye'nin en büyük mahallesini asfaltladı, kaldırım ve sokakları parke taşlarıyla döşeyerek vatandaşların günlük yaşantısı için kullanışlı hale getirdi. Güzel bir görünüme kavuşan cadde ve sokaklar yeniden ulaşıma açıldı.

  Bağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin mart ayında başladığı asfaltlama çalışmalarında 4 ayda 55 bin ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi.

  İlçeyi uzun ömürlü ve kaliteli asfaltlama hizmeti ile geleceğe hazırladıklarını belirten Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, "Vatandaşlarımız yapılan hizmetlerden memnun kalıyor. Her gün yüzlerce teşekkür mesajı alıyoruz. Hizmete susamış olan Bağlar'ımıza hak ettiği hizmetleri kazandırmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı. (İLKHA)

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen