• Bağlar, Ramazan’da ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü

  Bağlar, Ramazan’da ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü
  Bağlar, Ramazan’da ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü
  27.05.2020 Çarşamba

   

  DİYARBAKIR- Bağlar İlçe Belediyesi, geride kalan Ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırdığı gıda ve sosyal yardımlarla binlerce ailenin yüzünü güldürdü.

  AK Partili Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu tarafından görevlendirilen ekipler, 5 bin ailenin ihtiyaçlarını karşılayıp ulaştırdı. Başkan Beyoğlu, sosyal yardımları belediye bütçesine yük olmadan bulduğu kaynaklarla sağladı. 14 ayda toplamda 60 binden fazla aileye destek olduklarını belirten Başkan Beyoğlu,”Sayın cumhurbaşkanımızın rotasını çizdiği sosyal, hizmet ve gönül belediyeciliğine kararlı bir şekilde devam edeceğiz.” diye konuştu.

  BELEDİYE BÜTÇESİNE YÜK OLMADAN BULDUĞU KAYNAKLARLA DESTEK ELİ UZATTI

  Bağlar Belediyesi, Ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşlara sağladığı gıda ve sosyal desteklerle 5 bin aileyi sevindirdi. Başkan Hüseyin Beyoğlu tarafından görevlendirilen ekipler, tespit edilen ailelerin ihtiyaçlarını temin edip daha sonra evlerinde ziyaret ederek ulaştırdı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan “Milli Dayanışma Kampanyası” çerçevesinde daha önce 2 aylık maaşını bağışlamasıyla dikkat çeken Başkan Beyoğlu, ihtiyaç sahibi vatandaşların gıda ve sosyal yardım taleplerini de belediye bütçesine yük olmadan bulduğu kaynaklarla sağladı.

  “İNSANLARIMIZIN YÜZÜNÜ GÜLDÜREBİLDİYSEK NE MUTLU BİZE”

  Göreve geldikleri 16 Nisan 2019 tarihinden sonra 60 binden fazla aileye  gıda ve sosyal destek sağladıklarını belirten Beyoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın her defasında vurguladığı sosyal, gönül ve hizmet belediyeciliğine devam edeceklerini söyledi.

  Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) salgını süreci ve Ramazan ayında vatandaşların mağdur olmaması için yoğun bir çaba ortaya koyduklarını dile getiren Başkan Beyoğlu,”Bu yıl mübarek Ramazan ayı insanlık tarihinin en ağır salgınlarından olan Yeni Tip Koronavirüs sürecine denk geldi. Dolayısıyla belediye olarak bizim yükümüz de arttı. Tüm ekiplerimiz ve imkanlarımızla seferber olarak milletimize hizmet ettik, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın taleplerini yerine getirerek evlerine kadar ulaştırdık. Onların yüzünü bir nebze de olsa güldürebildiysek bundan mutluluk duyarız. Sayın cumhurbaşkanımızın rotasını çizdiği sosyal, hizmet ve gönül belediyeciliğine imkanlar dahilinde inşallah devam edeceğiz” dedi.

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen