• Amedspor zorlu Nazilli Belediyespor maçına hazırlanıyor

  Amedspor zorlu Nazilli Belediyespor maçına hazırlanıyor
  Amedspor zorlu Nazilli Belediyespor maçına hazırlanıyor
  14.09.2021 Salı

   

   Şehmus KIZILASLAN

  DİYARBAKIR- Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Amed Sportif  Faaliyetleri  pazar günü  kendi saha ve seyircisi önünde ligde 2’ de 2’ yapan Nazilli Belediye spor’u konuk edecek Amedspor’un Tecrübeli Teknik direktörü  Mesut Toros Pazar  günü kendi saha ve seyirci avantajı en iyi şekilde kullanarak sahadan mutlak galibiyet ile ayrılan taraf olmak istediklerini belirtti.

   Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Beyaz Grup takımlarından  AmedSportif Faaliyetler bu hafta sonu Pazar günü  kendi sahasında lige iyi bir başlangıç yaparak 2’ de 2’ yapan Nazilli Belediye spor ile kendi saha ve seyircisi önünde karşı karşıya gelecek. Amedspor’un tecrübeli teknik direktörü  Mesut Toros Pazar  günü kendi saha ve seyirci avantajı en iyi şekilde kullanarak sahadan mutlak galibiyet ile ayrılan taraf olmak istediklerini belirterek; “ligde  2. sırada 6 puanı bulanan ve lige iyi başlayan Nazillispor’u kendi saha ve seyirci avantajını en iyi şekilde kullanarak rakibimizi buradan evine eli boş yollamayı umut ediyoruz”  dedi.

  “ LİGDE KOLAY MAÇ YOK. BU MAÇTA KOLAY DEĞİL “

  TFF 2. Lig Beyaz Grup Takımlarından Amed  Sportif  Faaliyetler’de Teknik Direktör Mesut Toros deplasmanda oynadıkları ve ligin zorlu ekiplerinden birisi olan Kırşehir spor  maçı hakkında ki değerlendirmesinde;  ligin zorlu ekiplerinden Kırşehir spor ile yediğimiz golle kadar  iyi bir performans sergilediklerini ondan sonra saha içindeki diziliş anlayışımız değiştirdik ancak gol pozisyonları buldukları ve rakip takımının da gol pozisyonları bulduklarını tabi ki bu maçı unutmak gerektiğini kaybederken ders çıkartmak lazım önemli olan kaybederken bile bazı şeyleri kazanabilirsiniz” dedi. Toros açıklamasının devamında  bu maç geride kaldı artık bu hafta sonu Pazar günü Ligde iyi bir çıkış yakalayarak 2’ de 2’ yapan Nazilli Belediye spor kendi sahamızda ağırlayacağız çok zorlu bir maç olacak tabi ligde ne kolay takımlar var ne de kolay maçlar var her maç bir derdi niteliğinde bizim için rakip kim olursa olsun fark etmeyecek biz iyi bir takımız iyi de olacağız bunu da kimselerin şüphesi olmasın taraftarlarımız yeter ki  bizleri desteklesin biz Takımın başına geldiğimiz günde ifade ettiğimiz gibi  Amedspor ruhumu saha yansıtacağız bu haftaki maçta bunlardan birisi buradan rakibimiz yenerek evine eli boş yollamak istiyoruz takım olarak buna hazırız bizim artık hedefimiz belli galibiyet serisi yakalayarak yollumuza devam etmek istiyoruz  galibiyet serisini yakalamak için Takım ve Teknik heyet olarak Moral ve motivasyonumuz  üst seviyededir bu maçtan galibiyet alarak ayrılacağımıza eminin çünkü istekli ve arzu eden bir takım ruhunu ile sahada olacağız” dedi.

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen