• 1955 Batman Belediyespor Onat’a teslim

  1955 Batman Belediyespor Onat’a teslim
  1955 Batman Belediyespor Onat’a teslim
  03.03.2021 Çarşamba

                                                                                                    

   

   Şehmus  KIZILASLAN

   

  DİYARBAKIR- 1955 Batman Belediye Spor Kulübüi TFF’nin “Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 2020-2021 Sezonu  17 Nisan’da  başlayacak” açıklamasının ardından ilk önemli transferini teknik direktör İbrahim Ramazan Onat ile sözleşme imzalayarakgerçekleştirdi.

  Batman'ı Bölgesel Amatör Lig'de temsil edecek olan 1955 Batman Belediye spor, 17 Nisan 2021 tarihinde başlayacak  ligi öncesi ilk ve önemli transferi teknik direktör İbrahim Ramazan Onat oldu. Tecrübeli teknik adam Onat’ın yardımcısının ise geçen sezon takımın başında bulunan antrenör Mustafa Turan olması  kararı alındı.

  “1 YILLA YAKINDIR ARADAN SONRA 17 NİSAN’DA BAŞLIYORUZ “

   2020-2021 sezonuna Covid-19 virüsü hastalığı ve tedbirleri kapsamında 1 yıla yakındır ara verildiğini son alınan ve beklenen kararı Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun futbolda Bölgesel Amatör Lig'in (BAL) 17 Nisan'da başlayacağını duyurduğunu ifade eden 1955 Batman Belediye Spor Kulüp Başkanı Burak Eren imza töreninde yaptığı açıklamada; “Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle 1 yılla yakındır  oynanamayan Bölgesel Amatör Lig'in ( BAL) 17-18 Nisan tarihinde başlayacağız. Bunun için hem heyecanlı hem de  mutluyuz. Bugünkü imza töreninde takımın başına tecrübeli teknik adam teslim etmek istedik ve teknik direktör İbrahim Ramazan Onat ile yardımcılığına da geçen sezon takımın başında bulunan Antrenör Mustafa Turan ile sözleşmeyi imzaladık. Takımımızın başında bulunacak teknik ekibimize yönetim kurulu adına hayırlı olsun dileklerimi iletir, başarılar dilerim' dedi.

   “BAŞKANIMIZ BURAK EREN’E TEŞEKKÜR EDERİM”

  1955 Batman Belediye spor, Batman Petrol spor’ un  pilot takımını oluşturuyor ve aynı zamanda tüm sporcuların da Batmanlı olduğunu ifade eden Onat imza töreni sonrası konuşmasında; “ Batman'ı Bölgesel Amatör Lig'de temsil edecek olan 1955Batman Belediye spor kulübüne teknik direktör olarak ve gelmekten çok mutlu oldum. takımı bana ve yardımcılığına getirilen  Mustafa Turan ‘a güvenerek teslim ettikleri için 1995 Batman Belediye Spor Kulüp Başkanı Burak Eren teşekkür ederim” dedi.

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen